Шеќер во прав

Збогатете го вкусот на вашите торти и колачи со шеќерот во прав на Витаминка Прилеп! Овој совршен додаток одлично ќе го надополни богатиот вкус на божиќните колачиња, вкусните крофни за појадок или роденденските торти!